V Aplikaci už je náš projekt aktivní a je možné přidělovat body. Předem děkujeme

Pomáhej pohybem Pomáhej pohybem

13.7.2019 O pohár starostky městyse Malšice

V sobotu 13.7.2019 byli naši mladí hasiči na soutěži v Malšicích .

V kategorii mladších zvítězilo družstvo Malšice A s výkonem 18,93 sekund, druhou příčku obsadili  Košice s časem 21,15 sekund, třetí místo vybojovali členové SDH Zhoř za požární útok v čase 22,65 sekund.

Mezi staršími opět kralovaly Slapy s časem 17,34 sekund, stříbrné medaile si odvezli domů Košice A za výkon 18,14 sekund a bronzový stupínek si zasloužili za nastříkané terče v čase 18,78 sekund hasiči z SDH Oltyně.

Košice B se umístily na krásném 4.místě s časem 19:05.

15.6.2019 O pohár SDH Rybova Lhota

15. 6. 2019 2019 | Fotografie: 15.6.2019 O pohár SDH Rybova Lhota

V sobotu 15.6.2019 se naši mladí hasiči zůčastnily další soutěže a to tenkorát v Rybově Lhotě. Přípravka obsadila 1.místo. V mladší kategorii obsadilo družstvo A 1. místo a družstvo B krásné 3. místo . Naši nejstarší obsadily 4. a 7. místo.

9.6.2019 Soutěž v požárním útoku Slapy

V neděli 9.6.2019 se naši mladí hasiči zůčastnily soutěže ve Slapech. Nejlépe se zadařilo družstvu přípravky které obsadilo 1.místo .

Fotky  >>ZDE<<

Videa >>ZDE<<

Setkání občanů 2019

31. 5. 2019 2019

Dne 15. 6. 2019 proběhne na otočce autobusů Setkání občanů s hudbou. Přijďte posedět a pobavit se.

25.5.2019 O pohár starosty obce Košice

25. 5. 2019 2019 | Fotografie: 25.5. O pohár starosty obce Košice

O pohár starosty obce Košice se utkalo celkem 38 družstev ve třech kategoriích. Děti do 15 let přijely hned ze 13 táborských obcí. Na start se tak postavili mimo místní požárníky také zástupci Tábora, Lomu, Hlavatců, Oltyně, Přehořova, Zhoře, Ústrašic, Jistebnice, Slap, Malšic, Želče, Nedvědic a Chrbonína.

Celé dopoledne bylo opravdu na co se dívat. Jeden požární útok střídal druhý, místy nestříkala jenom voda, ale také emoce. Děti si krátily čas ve skákacím hradu či tancem s oblíbeným moderátorem. Nechybělo ani občerstvení a chlazené nápoje.

Více informací >>ZDE<<

16.2.2019 Dětský karneval

16. 2. 2019 2019 | Fotografie: 16.2.2019 Dětský karneval

Kulturní dům roztančily masky a pod palcem to měl košický zvěřinec....

5.1.2019 Výroční valná hromada SDH

5. 1. 2019 2019

Dne 5. 1.2019 se v obecní restauraci  konala Výroční valná hromada SDH Košice.

13.10.2018 Podzimní závod -Plamen Šelmberk

13. 10. 2018 2018 | Fotografie: 13.10.2018 podzimní kolo hry Plamen

Branný závod mladí hasiči letos absolvovali v podhradí Šelmberku
Košice mladší skončili na 35. místě ze 45 družstev a Košice starší na 21. místě ze 32 družstev. Krátce po deváté hodině se na start postavily první týmy, starší žáci běželi tři kilometry a mladší dva. Pro každou kategorii byla zvlášť vyznačená trasa, červeno-bílé fábory patřily starším a mladší děti se orientovaly podle oranžových. Tomu všemu závodění předcházel slavností nástup, v početnější kategorii mladších se zúčastnilo 45 družstev, starších týmů bylo 32.

29.9.2018 O pohár starosty obce Ústrašice

29. 9. 2018 2018 | Fotografie: 29.9 dětská soutěž Ústrašice

V sobotu 29. září patřilo fotbalové hřiště v Ústrašicích milovníkům hasičského sportu. Konal se zde první ročník soutěže v požárním útoku pod názvem o Pohár starosty obce Ústrašice. Po obědě se na start postavila družstva mladých hasičů do 15 let,