Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

1.6.2024 O pohár starosty obce Košice

O pohár starosty obce Košice se v 17. ročníku i přes nepřízeň počasí utkal rekordní počet týmů....

O pohár starosty obce Košice se v 17. ročníku i přes nepřízeň počasí utkal rekordní počet týmů.

Voda z proudnic i mraků se o prvním červnu snášela ve velkém na košické fotbalové hřiště.  Letošní novinkou se stal závod dorostenců, i přes déšť se sportovního klání zúčastnilo neuvěřitelných 37 týmů z celého Táborska, ale vše se organizačně zvládlo bez komplikací.

Soutěž začala  jako vždy v 9 hodin a k vyhlášení výsledků se dospělo po 13. hodině odpoledne.

Po celou dobu akce bylo k dispozici občerstvení v režii  dobrovolných hasičů, pro děti byl připraven skákací hrad, dospělí si mohli i za deště posedět pod party stany.

Našim týmům  se letos lepila smůla na paty a medailové místo obsadil jen tým Dorostu který skončil na 2 místě s časem 20:54.

přípravka - 7.místo čas 54:96

mladší -     10.místo čas 36:18

starší  -      9.místo čas 30:34

Výsledky 17. ročníku soutěže O pohár starosty obce Košice (1. června 2024)