1.6.2024 Dětský den

Devět stanovišť s úkoly a jedno speciální bonusové si letos v sobotu 1. června na košickém fotbalovém hřišti užily desítky lidí....

V podstatě pár hodin po vyhlášení výsledků soutěže v požárním útoku mladých hasičů O pohár starosty obce Košice místní hřiště hostilo další akci, Dětský den s hasiči. Ten začínal úderem 15. hodiny a končil až po 18. večer. Kromě soutěžních stanovišť včetně hasičské střelnice nechybělo ani občerstvení či skákací hrady.

Letošní novinkou byl obří labyrint. Bloudění v něm se stalo doslova hromadnou atrakcí a bavilo všechny generace. Závěrem akce si s dětmi užili skupinové soutěže i někteří dospělí.

(lep)

Náhledy fotografií ze složky 1.6.2024 Dětský den