Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

4/2021 Požár -DN-Osobní automobil

4/2021 Požár -DN-Osobní automobil...

Dne 22.8.2021 v 00:31 byl jednotce vyhlášen poplach -Požár osobního automobilu po DN - silnice Košice-Chabrovice .

Jednotka vyjela ze základny v 0:40.  Na místě již byla přítomna ZZS která ošetřovala řidiče kterého naštěstí vytáhl náhodný svědek z vozidla ještě před požárem.  Jednotka JSDH Košice provedla obhlídku vozidla a začala hašení hasícími přístroji což už nebylo bohužel dostatečně účinné. Po příjezdu CAS z HZS Soběslav naše jednotka byla k dispozici ZZS a pomohla transportovat postiženého do sanitky. Po ukončení zásahu a vyšetřování nehody Policií ČR jsme vyčkali na příjezd odtahové služby a poté provedli úklid vozovky a okolí.  Zpět na základnu se jednotka vrátila ve 2:40 .

 

Náhledy fotografií ze složky 4/2021-Požár-DN-osobní automobil