Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

3/2023 Technická pomoc-odstr.nebez.stavů

26.8.2023 v 21:41 vyhlášen jednotce poplach-Technická pomoc -zanesené kanály na silnici od Tučap ke středu obce....

26.8.2023 v 21:41 vyhlášen jednotce poplach-Technická pomoc -zanesené kanály na silnici od Tučap ke středu obce.

Jednotka vyjela ve 21:49 .  Po příjezdu na místo zjištěny ucpané kanalizační vpusti slámou a plné záchytné koše štěrkem a dalšími nečistotami . Jednotka provedla pročištění vpustí a koše nechala mimo pro rychlejší odtok. 
Po pročištění JPO Košice dále přejela zkontrolovat suchý poldr nad obcí který zachytil velké množství vody  a zabránil větším škodám v obci. Poté jednotka přejela do Doubí kde provedla kontrolu  požární nádrže a preventivní pročištění jejího odtoku.
Po této kontrole  se jednotka vrátila ve 23:02 zpět na základnu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 3/TP-čištění vpustí 26.8.2023