Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

2/2023 Technická pomoc -stromy

21.6.2023 po ukončení zásahu na pokyn starosty ,byl v 16:49 jednotce vyhlášen další poplach z OPIS HZS k dalším popadaným stromům....

21.6.2023 po ukončení zásahu na pokyn starosty ,byl v 16:49 jednotce vyhlášen další poplach z OPIS HZS k dalším popadaným stromům na silnici mezi obcemi Košice a Tučapy. 
Po příjezdu na místo zjištěny 2 spadlé stromy přes celou komunikaci. Jednotka rozřezala pomocí motorové pily jeden strom .Během této činnosti přijela JPO Planá n.Lužnicí která rozřezala druhý strom a pomohla s úklidem komunikace. 
JPO Košice dále přejela na zahradu u Základní školy kde  rozřezala přelomený strom. Dále jednotka odstranila strom za rozcestím směrem ke hřišti   a pokračovala do Doubí na místní lesní komunikaci k chatkám kde odstranila popadané stromy (cca.5 stromů)přes cestu které blokovali provoz. Nakonec jednotka přejela na komunikaci z Košic na Myslkovice kde rozřezala a odstranila prasklý strom.
Po této události se jednotka vrátila v 18:40 na základnu.

 

Náhledy fotografií ze složky 2/TP-stromy-Košice,Doubí