Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

26.5.2018 Soutěž Košice

26. května SDH Košice pořádalo dětskou soutěž v požárním útoku. Z celého okresu se sjelo 38 závodních družstev, v takovém množství účastníků vyhlášení vítězů začalo až kolem půl jedné odpoledne.Místním sportovcům štěstí nepřálo a obdrželi medaile pouze v kategorii přípravka.

V kategorii přípravka zvítězilo družstvo Koťata z Malšic s časem 22.38, za nimi skončili nejmenší z Košic s časem 24.81. Třetí příčku obsadili opět Malšice s Baby přípravkou a časem 30.68. Kategorii mladších opět vyhráli Malšičtí, tentokrát Plameni s výsledkem 16.85, druzí skončili mladí hasiči z Mašovic s výsledkem 20.10 a třetí v závěsu za nimi Lom 20.26. V kategorii starší nejlepší umístění vybojovali Turbošneci ze Slap s časem 15.57, druzí se umístili s časem 16.17 Rebelové z Malšic a těsně po nich Lom B s časem 16.47.

Mladší hasiči z Košic obsadili tyto pozice – Mladší A dvanácté místo (24.95), mladší B čtvrté místo (20.38) a mladší C sedmé místo (22.14). Starší se umístili s krásným časem 20:08 také na sedmé příčce.