Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

14.7.2018 O pohár starostky městyse Malšice

V pořadí 5. ročník soutěže pro mladé hasiče s názvem O pohár starostky městyse Malšice se konal v sobotu 14. července na fotbalovém hřišti hned za železničním přejezdem v Malšicích. ...

V pořadí 5. ročník soutěže pro mladé hasiče s názvem O pohár starostky městyse Malšice se konal v sobotu 14. července na fotbalovém hřišti hned za železničním přejezdem v Malšicích. Na to, že je již čtvrtina prázdnin nenávratně za námi, byla i účast hojná. V kategorii starších závodilo devět družstev, za mladší deset týmů a v přípravce čtyři.
Úvodního slova se při ranním nástupu ujala starostka Miroslava Šebková. „Všem hasičům přeji, aby se jim požární útok povedl, vyhrát však mohou jen ti nejlepší, ale vyhrávají i ti, co mají štěstí, takže všem přeji hodně štěstí! Ještě než začnete závodit, chtěla bych poděkovat Radce Křivánkové a všem, co jí pomáháte, bez vaší pomoci by dnes hasiči na startovní čáře nestáli. Moc si toho vážíme, protože nám tu díky vám roste nová generace dobrovolných hasičů, možná i profesionálů,“ vyjádřila potěšení z angažovanosti místních trenérů.
Moderátor dne také představil rozhodčí, tím hlavním byl Marcel Smažík, na základně a koši soudcoval Martin Šimota, na čáře hodnotila týmy dvojice Josef Blažek a Jan Pařízek, stopky měl pod palcem Milan Šimota a časomíru zapůjčenou z SDH Bezděčín obsluhoval Jan Čížek. Jako každý rok se startovalo na dvou základnách a tak soutěž měla rychlý spád. Všichni měli rovné podmínky, požární útok prováděli za pomocí stejné požární stříkačky, jen hadice, proudnice, savice a sací koše družstva používala z vlastní výbavy. K vyhlášení výsledků se dospělo ještě před polednem.
VÝSLEDKY:
Kategorie starší:
1. Místo Oltyně 14.58 s
2. Slapy B 14.80 s
3. Slapy A 14.96
Kategorie mladší:
1. Košice B 17.94
2. Košice A 18.74
3. Slapy 20.74
Kategorie přípravka
1. Malšice Koťata 26.18
2. Malšice Baby 26.84
3. Slapy 47.60

 

 

Fotky >>ZDE<<

Videa >>ZDE<<