Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

13.10.2018 Podzimní závod -Plamen Šelmberk

Branný závod mladí hasiči letos absolvovali v podhradí Šelmberku
Košice mladší skončili na 35. místě ze 45 družstev a Košice starší na 21. místě ze 32 družstev. Krátce po deváté hodině se na start postavily první týmy, starší žáci běželi tři kilometry a mladší dva. Pro každou kategorii byla zvlášť vyznačená trasa, červeno-bílé fábory patřily starším a mladší děti se orientovaly podle oranžových. Tomu všemu závodění předcházel slavností nástup, v početnější kategorii mladších se zúčastnilo 45 družstev, starších týmů bylo 32.

Košice mladší skončili na 35. místě ze 45 družstev a Košice starší na 21. místě ze 32 družstev. Krátce po deváté hodině se na start postavily první týmy, starší žáci běželi tři kilometry a mladší dva. Pro každou kategorii byla zvlášť vyznačená trasa, červeno-bílé fábory patřily starším a mladší děti se orientovaly podle oranžových. Tomu všemu závodění předcházel slavností nástup, v početnější kategorii mladších se zúčastnilo 45 družstev, starších týmů bylo 32.